Vi hjälper dig med dina frågor om ny takvåning!

Du är alltid välkommen att kontakta oss. Ring, maila eller använd formuläret nedan. Under formuläret hittar du kontaktuppgifter till alla våra säljare i Sverige och Norge.

Åtvidabergs Takvåningar AB
Spårgatan 6
597 53 Åtvidaberg
Tel: 0120-249 65
info@atvidabergstakvaningar.se

Fyll i ditt namn, telefonnummer och e-post så återkommer vi till dig









    Utgivningsbevis och ansvarig utgivare
    Databas: www.atvidabergstakvaningar.se
    Tillhandahållare: Åtvidabergs Takvåningar Ab
    Ansvarig utgivare: JanAnders Magnusson

    Camilla Einarsson, VD

    Spårgatan 6
    597 53 Åtvidaberg

    M. 070-363 29 63

    E. camilla@atvidabergstakvaningar.se

    Region:

    Peter Winell

    Spårgatan 6
    597 53 Åtvidaberg

    M. 0706-86 66 58

    E. peter@atvidabergstakvaningar.se

    Region: Stockholm, Uppsala,

    Bo Ejenstam

    Spårgatan 6
    597 53 Åtvidaberg

    M. 073-506 90 14

    E. bo@atvidabergstakvaningar.se

    Region: Stockholm södra delen,

    Carl Andersson

    Spårgatan 6
    597 53 Åtvidaberg

    M. 0705-20 70 77

    E. carl.andersson@mynna.se

    Region: Stockholm, Mälardalen,

    Eric Strömberg

    Spårgatan 6
    597 53 Åtvidaberg

    M. 073-508 49 60

    E. eric@atvidabergstakvaningar.se

    Region: Östergötland, Östra Mellansverige,

    Fredrik Bergman

    Spårgatan 6
    597 53 Åtvidaberg

    M. 0704-73 55 00

    E. fredrik@atvidabergstakvaningar.se

    Region: Göteborg, Västra Sverige, Södra Sverige,

    Torsten Hammarstedt

    Spårgatan 6
    597 53 Åtvidaberg

    M. 073-6504650

    E. torsten@atvidabergstakvaningar.se

    Region: Göteborg, Västra Sverige,

    Elisabeth Berg

    Spårgatan 6
    597 53 Åtvidaberg

    M. +47 90 60 54 07
    +47 67 53 36 43

    E. elisabeth@takloeft.no

    Region: Oslo, Norge,

    Kaj Ryberg

    Lövstigen 4
    685 34 Torsby

    M. SE: 070-533 46 58
    NO: +47 95 26 92 35

    E. kaj@atvidabergstakvaningar.se

    Region: Oslo, Norge, Värmland, Mellansverige,

    JanAnders Magnusson

    Spårgatan 6
    597 53 Åtvidaberg

    M. 072-722 49 66

    E. JanAnders@atvidabergstakvaningar.se

    Region: Skåne, Södra Sverige, Östergötland, Småland, Blekinge, Gotland,

    Nyheter från Åtvidabergs Takvåningar

    Vill du bygga ut på höjden? Anmäl dig till vårt nyhetsbrev och få löpande tips & råd;