Vi hjälper dig med dina frågor om ny takvåning!

Du är alltid välkommen att kontakta oss. Ring, maila eller använd formuläret nedan. Under formuläret hittar du kontaktuppgifter till alla våra säljare i Sverige och Norge.

Åtvidabergs Takvåningar AB
Spårgatan 6
597 53 Åtvidaberg
Tel: 0120-249 65
Fax: 0120-249 67
info@atvidabergstakvaningar.se

Fyll i ditt namn, telefonnummer och e-post så återkommer vi till dig





Utgivningsbevis och ansvarig utgivare
Databas: www.atvidabergstakvaningar.se
Tillhandahållare: Åtvidabergs Takvåningar Ab
Ansvarig utgivare: JanAnders Magnusson

Peter Winell

Spårgatan 6
597 53 Åtvidaberg

M. 0706-86 66 58

E. peter@atvidabergstakvaningar.se

Region: Stockholm, Uppsala,

Bo Ejenstam

Spårgatan 6
597 53 Åtvidaberg

M. 073-5069014

E. bo@atvidabergstakvaningar.se

Region: Stockholm södra delen,

Eric Strömberg

Spårgatan 6
597 53 Åtvidaberg

M. 073 508 49 60

E. eric@atvidabergstakvaningar.se

Region: Östergötland, Östra Mellansverige,

Torsten Hammarstedt

Hörnetvägen 6
437 91 Lindome

M. 073-6504650

E. torsten@atvidabergstakvaningar.se

Region: Göteborg, Västra Sverige,

Elisabeth Berg

Spårgatan 6
597 53 Åtvidaberg

M. +47 90 605407
+47 67 533643

E. elisabeth@takloeft.no

Region: Oslo, Norge,

Kaj Ryberg

Lövstigen 4
685 34 Torsby

M. SE: 070-533 46 58
NO: +47 95 269235

E. kaj@atvidabergstakvaningar.se

Region: Oslo, Norge, Värmland, Mellansverige,

Lars Fredrik Hajum

Spårgatan 6
597 53 Åtvidaberg

M. +47 45 002122

E. lars@designhusnorge.no

Region: Oslo, Norge,

JanAnders Magnusson

Spårgatan 6
597 53 Åtvidaberg

M. 072-7224966

E. JanAnders@atvidabergstakvaningar.se

Region: Skåne, Södra Sverige, Östergötland, Mälardalen, Småland, Blekinge, Gotland,

Ros-Mari Andreasson

Spårgatan 6
597 53 Åtvidaberg

M. 070-7691289

E. ros-mari@atvidabergstakvaningar.se

Region: Östergötland, Östra Mellansverige,

Nyheter från Åtvidabergs Takvåningar

Vill du bygga ut på höjden? Anmäl dig till vårt nyhetsbrev och få löpande tips & råd;