logo

Kontakta oss

Du är alltid välkommen att kontakta oss. Ring, maila eller använd formuläret nedan. Under formuläret hittar du kontaktuppgifter till alla våra säljare i Sverige och Norge.

Åtvidabergs Takvåningar AB
Box 6
597 21 Åtvidaberg
Tel: 0120-249 65
Fax: 0120-249 67
info@atvidabergstakvaningar.se

Fyll i ditt namn, telefonnummer och e-post så återkommer vi till dig

[mc4wp_checkbox]

Utgivningsbevis och ansvarig utgivare
Databas: www.atvidabergstakvaningar.se
Tillhandahållare: Åtvidabergs Takvåningar Ab
Ansvarig utgivare: JanAnders Magnusson

Peter Winell

Geijersgatan 18 c
752 26 Uppsala

0706-86 66 58

peter@atvidabergstakvaningar.se

Stockholm

Uppsala

Bo Ejenstam

Sturevägen 17
181 33 Lidingö

073-5069014

bo@atvidabergstakvaningar.se

Stockholm södra delen

Ros-Mari Andreasson

Box 6
597 21 Åtvidaberg

070-7691289

ros-mari@atvidabergstakvaningar.se

Östergötland

Östra Mellansverige

Torsten Hammarstedt

Hörnetvägen 6
437 91 Lindome

073-6504650

torsten@atvidabergstakvaningar.se

Göteborg

Västra Sverige

Elisabeth Berg

Box 6
597 21 Åtvidaberg

+47 90 605407
+47 67 533643

elisabeth@takloeft.no

Oslo, Norge

Kaj Ryberg

Lövstigen 4
685 34 Torsby

SE: 070-533 46 58
NO: +47 95 269235

kaj@atvidabergstakvaningar.se

Oslo, Norge

Värmland

Mellansverige

Lars Fredrik Hajum

Box 6
597 21 Åtvidaberg

+47 45 002122

lars@designhusnorge.no

Oslo, Norge

JanAnders Magnusson

Box 6
597 21 Åtvidaberg

072-7224966

JanAnders@atvidabergstakvaningar.se

Skåne

Södra Sverige

Östergötland

Mälardalen

Småland

Blekinge

Gotland

Vi kan taklyft – sedan 1987 har vi byggt ut hus på höjden!

Boka ett hembesök och förverkliga din dröm nu.

eller

Phone

Ring till oss på 0120-249 65