Kontakta oss

Åtvidabergs Takvåningar AB
Box 6
597 21 Åtvidaberg
Tel: 0120-249 65
Fax: 0120-249 67
info@atvidabergstakvaningar.se

Låt oss berätta mer om möjligheterna med Åtvidabergs takvåningar

Fyll i ditt namn, telefonnummer och e-post så återkommer vi till dig

Säljare

Namn/AdressTelefonE-postDistrikt
Peter Winell
Geijersgatan 18 c
752 26 Uppsala
0706-86 66 58peter@atvidabergstakvaningar.seStockholm
Uppsala
Bo Ejenstam073-5069014bo@atvidabergstakvaningar.seSödra Stockholm
Ros-Mari Andreasson070-7691289ros-mari@atvidabergstakvaningar.seÖstergötland
Östra Mellansverige
Torsten Hammarstedt
Hörnetvägen 6
437 91 Lindome
073-6504650torsten@atvidabergstakvaningar.seGöteborg
Västra Sverige
Elisabeth Berg+47 90 605407
+47 67 533643
elisabeth@takloeft.noOslo, Norge
Kaj Ryberg
Lövstigen 4
685 34 Torsby
SE: 0560-140 50
SE: 070-533 46 58
NO: +47 95 269235
kaj@atvidabergstakvaningar.seOslo, Norge
Värmland
Mellan Sverige
Lars Fredrik Hajum+47 45 002122lars@designhusnorge.noOslo, Norge
JanAnders Magnusson
Box 6
597 21 Åtvidaberg
072-7224966JanAnders@atvidabergstakvaningar.seSkåne
Södra Sverige
Östergötland
Mälardalen
Småland
Blekinge
Gotland